• İlk Alışverişinize Özel %10 İndirim!
  • Kampanya Kodu: HELLO10
  • 1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
  • 2 Yıl Garanti

Gizlilik Politikası

www.messframes.com, web sitesini kullanan, buradan alış-veriş yapan ve bu siteye kayıt olan kullanıcıların kendi istekleri ile bu siteyi kullanmak üzere vermiş oldukları bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta adresleri vs.) kendi güvenli sistemi içerisinde muhafaza etmektedir. Sistemlerimizde toplanan bu bilgiler, pazarlama çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri ve çeşitli müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece www.messframes.com bünyesinde kullanılmaktadır. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmadıkça, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta veya başkaca bir ticari amaçla kullanmamakta ya da satılmamaktadır.

Ayrıca, www.messframes.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanıcılarının sitede geçirdikleri süre zarfında yapmış oldukları işlemleri, hareket ve tercihleri analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, kullanıcılara daha özel bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla zaman zaman iş ortaklarımız ile paylaşılabilmektedir.

www.messframes.com tarafından toplanılan kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri uyarınca resmi makamlara açıklama yapılması durumunda söz konusu resmi makamlara açıklanabilir.

Kullanıcıların sisteme girdiği tüm bilgilere www.messframes.com ‘un güvenli sistemlerinde sadece ilgili şirket çalışanlarımız ve kullanıcılarımız ulaşabilmektedir. Bu bilgilerin değiştirilmesi ise sadece kullanıcıların kendileri tarafından yapılabilir. Bu çerçeve dışındaki üçüncü kişilerin bu bilgilere yasal yollarla ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanıcılardan kredi kartı bilgileri ise, siteden alışveriş yapan değerli kullanıcılarımızın güvenliklerini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.messframes.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.messframes.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Firmamızın irtibat detayları aşağıdaki gibidir:

Şirket İsmi: MESS FRAMES E-TICARET LTD. ŞTİ.

Şirket Adresi: Levent Mahallesi. Cengizhan Çıkmazı Sokak. No:16 Beşiktaş/İstanbul

Müşteri Hizmetleri: info@messframes.com