• İlk Alışverişinize Özel %10 İndirim!
  • Kampanya Kodu: HELLO10
  • 1000 TL ve üzeri ücretsiz kargo
  • 2 Yıl Garanti

İade/Değişim

Ücretsiz İade ve Değişim: Merhaba! Mess Frames'ten bir ürün aldınız ve iade mi etmek istiyorsunuz? Endişelenmeyin, iade işlemi oldukça kolay!

İade işlemini başlatmak için sitemize mail ile giriş yapmanız yeterli. Ardından, siparişlerim bölümünden ilgili ürün veya ürünler için iade talebinizi oluşturabilirsiniz. 

Ürün veya ürünleri aldıktan sonra 14 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ancak unutmayın, iade etmek istediğiniz ürünler tekrar satılabilir durumda olmalı. Herhangi bir deformasyon varsa iade işlemi maalesef yapılamaz.

Ürün ambalajı veya kutusu üzerine yapıştırılan bant, etiket vb. herhangi bir madde, ürünün satılabilirliğini etkileyebilir. Bu nedenle, bu tür müdahaleler yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Bu kurallara uymayan iadeleri geri göndermek zorunda kalabiliriz, bu yüzden lütfen iade şartlarını dikkatlice inceleyin. 

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 1100283201

İade Adresimiz: Fulya Mah. Mevlüt Pehlivan Sk. Yılmaz İş Merkezi No:26 Kat:4 Şişli/İstanbul

Geri Ödemeler: Ürünün elimize ulaşmasını takiben yapılacak inceleme sonrasında, eğer kullanıcı bazlı bir hatadan kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmez ise, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir.