2 Yıl Garanti

Ücretsiz Kargo

Kolay İade/Değişim

Herkesin ihtiyacına yanıt veren ürün yelpazemiz, algıları yıkan hafif ve sağlam gözlüklerimizi sizinle buluşturmak için çıktığımız bu yolda, kaliteli materyalleri birbirinden farklı tasarımlar ile birleştirirdik ve “rahat” gözlük üretimini her zaman birincil hedef olarak belirledik.

Basic Collection sahilde, şehirde, sen ne zaman ve nerede istersen yanında. Polarize camı ve kırılmaz çerçevesi ile güneşe karşı özgür ol! Basic Collection’daki tüm çerçeveler %100 atık grilamid natural ham maddesi ile üretilir.

Limited Collection ile sade stiline, tek bir aksesuar ekleyerek bambaşka bir hava katmaya hazır ol!

Screen Collection ile bilgisayar ve telefona bakma süremizin arttığı bu günlerde, zararlı mavi ışıkların gözüne verdiği zararı önlemek için hem kendini koruyacak, hem de tarzına farklılık katmış olacaksın!


MESS POINT

Mess Framesʼin, rahat ve kaliteli gözlüklerini denemek için Gruff Zone, Nişantaşı mağazasını ziyaret edebilirsin. (Adres: Harbiye Mah, Maçka, Cd. No: 29/A Tuncer Apartmanı, Şişli/İstanbul)

info@messframes.com


BASIN & MEDYA

Ekibimiz tarafından yürütülen reklam ve kampanya çalışmaları hakkında, bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsin.


social@messframes.com

Something went wrong, please contact us!
Toplam:
Kargo: Ücretsiz